Megjelent a Suzuki Swift Bio Cup!

Megosztom az iWiW-en! Megosztom a Facebook-on! Megosztom a Twitter-en! Hozzáadom a Google könyvjelzőimhez! Hozzáadom a Startlapomhoz! Megosztom a MySpace-en! Könyvjelző és megosztás
Megjelent a Suzuki Swift Bio Cup a SiMCO gondozásában.
Egy újabb nagyszerű mod jelent meg a SiMCO szárnyai alatt, mely ezúttal hazánk egyik zárt kasztnis bajnokságát kívánja a monitorunkra varázsolni, mégpedig a bevezetőben említett Suzuki Swift Kupának a 2010.-es szezonját.

A mod hozta a szokásos SiMCO színvonalat, így egy újabb nagyszerű kiegészítéssel lettünk gazdagabbak.

A fejlesztésben aktív részt vállalt Tim Gábor akinek a neve sok embernek ismerősen csenghet, az Országos Gokart Bajnokságban 2009-ben elért 3. hely után váltott a Suzuki Swift Kupára ahol az év végi összesítésben a 3. helyet szerezte meg, valamint őt kiáltották ki a legjobb újoncnak. Részt vett még Endurance versenyeken is ahol a Salzburgring-i 2 órás versenyen megszerezte a győzelmet, valamint belekostólt a rallyzás világába is, ahol a MiniRally H3-as kategóriában a 2. helyet szerezte meg.

Az említett úriembernek hála Emericonak sok adat állt a rendelkezésére, mivel egyben ő Gábor menedzserei is, így az első kézből szerzett adatokat sikerült 100%-ig átültetni a játékba, így elmondhatjuk, hogy a fizika valósághű, ahogy a csapatok autói is.

Zárásképpen hoztam még nektek egy intro videót melyet Ingy készített.