Megosztom az iWiW-en! Megosztom a Facebook-on! Megosztom a Twitter-en! Hozzáadom a Google könyvjelzőimhez! Hozzáadom a Startlapomhoz! Megosztom a MySpace-en! Könyvjelző és megosztás
RFT első osztály futama és PSRL RC kell ennél több?
Ha érdekel olvass tovább...

Liga Hirdetések:

HRST-Volvo Kupa:

Miután sikeresen lezajlott a szerdai WTCCbajnokság, máris megkezdtük a következő verseny széria szervezését. A választás a sokak által már ismert WTCC bajnokságban szereplő VOLVO C30-ra esett. A bajnokság a Volvo Challange nevet kapta. Két fős csapatok jelentkezését várjuk, lehetőség nyilik minden versenyző számára hogy egyedi festéssel vegyen részt a bajnokságba. Összesen nyolc versenypálya lesz. A versenyek minden héten szerda este lesznek rendezve. A módot, illetve a teszt pályát a HRST oldalon a LETÖLTÉSEKBEN találjátok. Bővebb információkat a BAJNOKSÁGRÓL, illetve a JELENTKEZÉSRŐL a FÓRUMON találtok. Jó tesztelést mindenkinek, és várunk mindenkit a bajnokságra.

JELENTKEZÉS HATÁRIDŐ: 2010.10.13 - 23:00

FESTÉSEK BEKÜLDÉSI HATÁRIDEJE: 2010.10.13 - 23:00 (Küldeni msn-en lehet munez23-nak. MSN cimet a www.hrst.hu oldalon találtok)

Jelenleg a szerveren egy teszt pálya fut, amit szintén megtaláltok a LETÖLTÉSEKBE

Szerverre való csatlakozás TELJES NÉV ANGOLOS FORMÁBAN!

35-30-25-20-18-16-14-12-10-8-6-4-2-1

Ingyenes szerver,jó hangulat kellene ennél több?

Liga Beszámolók:

RFT I osztály:

RFT I osztály futama nagy izgalmak közepette futott le.A futam előtt a pontversenyben döntetlen állas született az első helyen, Ballai és Godek között, mögöttük meg Kancsár hat pont lemaradással, ez a futam előtti állás.

Az RFT időmérőt sem hagyjuk ki.
Időmérő főbb eseményei a következők voltak:
Ahogy azt várhattuk nagy csatát vívtak a fiúk a pole-ért, amit Ballai(Red Bull Renault) nyert.